מתי כדאי לבצע בדיקה ללא הרס של הצנרת?

בדיקה ללא הרס

הפתרון הכי פשוט הוא להזמין אינסטלטור על מנת שהוא יבחן את המצב. בדיקה ללא הרס יאפשרו לכם להיות עם יד על הדופק מבלי להרוס את הקירות. בעבר היה נדמה כי בדיקת הצנרת מביאה איתה לא מעט הרס ובלגן. כיום ברור לכולם כי אפשר לבצע את זה בצורה קצת אחרת.

בוא להתרשם מייבוש תת רצפתי

האם ניתן לבצע בדיקה ללא הרס ללא אינסטלטור?

התשובה היא כמובן שלילית, אין לאף אחד מכם את הכלים הדרושים לבצע את הבדיקה. מהסיבה הזאת אם אתם רוצים לבדוק את מצב הצנרת מוטב לקרוא לאינסטלטור. הוא יגיע עם כלים דרושים שיאפשרו לו לבדוק את מצב הצנרת מבלי לשבור קירות. המשמעות היא שלא תצטרכו להתמודד עם נזק רב, ובו בזמן גם תדעו מה מצב הצנרת. האפשרות הזאת תוריד מכם את מפלס הלחץ, ותאפשר לכם לחזור לחיות כרגיל.

איך אינסטלטור מבצע בדיקה מבלי לשבור קירות?

זה עשוי להישמע כמו משימה בלתי אפשרית, אך אם תבחרו את האינסטלטור הנכון זה יקרה. בדיקה ללא הרס מתבצעת לרוב על ידי מצלמה תרמית. המצלמה התרמית יכולה לספק תמונת מצב מדויקת של מה שקורה מאחורי הקיר ללא הרס. המצלמה משקפת את המצב בצורה ברורה, וכך האינסטלטור יכול לדעת בדיוק מה הוא אמור לעשות. הטכנולוגיה הביאה אותנו למצב שבו לא צריך להרוס את הקירות על מנת לבדוק מה קורה.

בוא להתעניין משיקום נזק מים

מהי העלות של בדיקה ללא הרס?

העלות משתנה בין איש מקצוע אחד לבין איש מקצוע אחר. עליכם לזכור כי בדיקה המתבצעת ללא הרס חוסכת לכם הוצאות כספיות בהמשך. אך החדשות הטובות הן שאתם לא נדרשים להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס. יש לכם אפשרות לקבל הצעות מחיר שונות, וחלקן יהיו מאוד אטרקטיביות. לרוב העלות אמורה לנוע בין 300 ועד 500 ₪.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

יכול לעניין אתכם גם:

בדיקת אינסטלטור

בדיקת אינסטלטור – כיצד היא מתבצעת?

כאשר רובנו חושבים על בדיקת אינסטלטור, אנו מדמיינים אדם שמגיע ומסתכל על הקירות והרצפה. מתכופף ובוחן  את הארון מתחת למטבח ובודק את השירותים. בפועל, גם

נזילה בצנרת ביוב

נזילה בצנרת ביוב – לא נעים

הידעתם מה גרוע יותר מנזילה בצנרת? נזילה בצנרת ביוב. מדובר לא רק בליקוי שקשה למצוא, אלא גם במפגע בריאותי ובניחוח לא נעים העולה מן האדמה.

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות