לפני ייבוש תת רצפתי, אך מזהים רטיבות תת רצפתי?

ייבוש תת רצפתי

אחת מהמשימות הכי קשות מבחינתכם תהיה לזהות רטיבות שמסתתרת לה מתחת לרצפה. הרטיבות היא כזאת שתתקשו מאוד לראות אותה באופן מוחשי. הסיבה לכך היא שהרטיבות נמצאת מתחת לרצפה, ולכן זה כמעט בלתי אפשרי לזהות אותה. אז מתי אתם צריכים להזמין איש מקצוע שיבצע עבורכם ייבוש תת רצפתי? זוהי שאלה חשובה מאוד שתצטרכו לשמוע את התשובה שלה. אנו כאן ננסה לתת לכם את כל הסיבות שישכנעו אתכם להזמין אינסטלטור מנוסה. כך לא תמצאו את עצמכם מזהים את הרטיבות רק כאשר כבר יהיה מאוחר מידיי.

ייבוש תת רצפתי כאשר חשבון המים מזנק

החשבון של המים גדל ללא סיבה מוצדקת? ככל הנראה מסתתרת לה רטיבות באזור מסוים בבית. הרטיבות לא חייבת להיות תת רצפתי, אך עדיין זה פרמטר שתצטרכו להביא בחשבון. אם אינכם מזהים סימני רטיבות על הקירות, ככל הנראה הרטיבות לא נמצאת שם. האפשרות הבאה תהיה לבחון את המצב מתחת למרצפות של הבית. בחלק לא קטן מהמקרים הנזילה מסתתרת לה מתחת לרצפה, ואתם פשוט לא מזהים אותה.

בוא להתעניין בפתיחת סתימות

נזילה בתקרה של השכנים

יוצא לכם לבקר את השכנים לא מעט? שומרים על קשר טוב עם השכנים שלכם? זה בהחלט יכול לשחק לטובתכם כאשר תרצו לבצע ייבוש תת רצפתי. אם אצל השכן שנמצא מתחתכם יש נזילה בתקרה של הבית, זה ככל הנראה מגיע מכם. לרוב המשמעות היא שיש נזילה מתחת למרצפות, ויהיה עליכם לאתר אותה. הרי איך יכולים להגיע סימני רטיבות לתקרה של השכן? רק אם אחד מהצינורות של הדירה שלכם התפוצץ או עושה נזילה מסיבה כזאת או אחרת.

ייבוש תת רצפתי כאשר המרצפות לא יציבות

גיליתם כי המרצפות בבית מתחילות להיות לא יציבות? אולי בהתחלה אתם תתעלמו מכך. אך עליכם להיות תמיד עם יד על הדופק על מנת לבחון את המצב. יכול להיות כי הסיבה לכך היא שישנה נזילה מתחתיהן. כאשר הנזילה הופכת להיות רצינית, המרצפות עשויות לזוז ממקומן. במקרה כזה תצטרכו להזמין אינסטלטור על מנת שהוא יבחן את המצב ויוודא את תקינות הצנרת.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

יכול לעניין אתכם גם:

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות