סיב אופטי לאיתור נזילה

חשובים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילות באמצעות סיב אופטי.

מה הוא סיב אופטי לאיתור נזילה?

סיב אופטי הוא למעשה מצלמה זעירה מאד שהיתרון המשמעותי שלה על פתרונות טכנולוגים אחרים הוא שאפשר להחדיר אותה לצנרות צרות מאד ולאתר את המוקד המדויק של הנזילה.

מצלמת הסיב האופטי מתאימה לאיתור נזילות הן בצנרת האינסטלציה הביתית והין בצנרת הביוב, כך שבמידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה אתם יכולים להיות רגועים שהכלי הטכנולוגי הזה יספק לכם את המענה המקצועי ביותר.

מתי תצטרכו להזמין סיב אופטי לאיתור נזילה?

את איתור הנזילה באמצעות הסיב האופטי תצטרכו להזמין כאשר אתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה בצנרת האינסטלציה הסמויה שבתוך הקיר או בצנרת הביוב. במידה ואתם מזהים סימנים מקדימים של נזילה על הקיר, כגון רטיבות, התנפחות הקיר או שינויי צבע, סביר להניח שיש לכם נזילה בצנרת האינסטלציה.

במידה ויש לכם נזילה בצנרת הביוב, מומלץ מאד להזמין כמה שיותר מהר איתור באמצעות סיב אופטי, מכיוון שככל שתתמהמהו כך הנזק לתשתית המבנה שלכם עשוי להיות גדול יותר. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם להזמין את השירות במקרים בהם אתם חוששים לנזילה בחללים סגורים, כמו בריכות שחייה, ג'קוזי, מתחת לאמבטיה ועוד.

מה היתרונות של הסיב האופטי?

היתרון המשמעותי ביותר של הסיב האופטי בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לבעל המקצוע לאתר את מורד הנזילה במדויק ומייתר את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר על מנת לחשוף את הצנרת. אז אמנם לא מדובר בעבודה כל כך זולה, אך עם זאת, סביר להניח שלאורך זמן היא תשתלם לכם מכיוון שהיא תחסוך לכם את ההוצאות הכספיות הגדולות על תיקון הנזקים בקיר.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים איתור עם סיב אופטי?

לפני שאתם ממהרים ליצור קשר עם בעל המקצוע, אנחנו ממליצים לכם לבצע כמה בדיקות קטנות לפני כן. תחילה, חשוב לנו שתדעו שלא כל אינסטלטור הוא מאתר נזילות, בטח ובטח לא באמצעות סיב אופטי. מדובר בעבודה מורכבת שמומלץ מאד שתתבצע באמצעות בעל מקצוע שהוא לא פחות ממומחה.

ודאו שמדור במאתר נזילות בעל ניסיון רב בתחום, כזה שגם יודע לבצע עבודה מקצועית, גם להגיע ללקוחות שלו בזמן וגם לגבות מחיר הוגן על העבודה. אם אתם חוששים שבעל המקצוע שאיתו אתם עומדים לסגור לא הכי מקצועי בתחום, פשוט המשיכו בחיפושים שלכם אחר מאתר נזילות מומחה באמצעות סיב אופטי.

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן