איתור נזילות בירושלים – למצוא כל נזילה בקלות

איתור נזילות בירושלים

חיפשתם איתור נזילות בעיר הבירה, והגעתם לעמוד הנכון. "אוויר הרים צלול כיין, וריח אורנים" שרים על ירושלים הציורית. אך אחד מהדברים שלא מופיעים בשיר הוא השילוב בין ישן וחדש. בתים מהמאה הקודמת המשתלבים בבנייה חדשה בעיר. בעוד היופי של האבן הירושלמית בבירה שלנו קוסם למבקרים ותיירים מכל העולם, חשוב לזכור כי לבתים ישנים יש עוד תכונה אחת מדאיגה. התשתיות שלהם אינן כפי שהיו בעבר. לכן, הם מועדים יותר לפגיעות בשל בלאי, כמו נזילות שונות. במאמר זה נתמקד במשימה המאתגרת של איתור נזילות בירושלים.

איתור נזילות בירושלים – איך מבצעים אותו?

בשנים האחרונות המגמה אינה איתור ידני של הנזילה, אלא שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. ממש כמו בעולם המדעי, מוצרים המבוססים על אינפרא-רד מסוגלים לחוות חום וקור ולהציגם על מסך. לכן, אינסטלטורים רבים משתמשים במצלמה תרמית. כאשר הם מגיעים לבית או דירה לצורך איתור נזילות בירושלים הם מכוונים מצלמה זו לקירות, לרצפה ולתקרה וכך מוצאים היכן הנזילה. המים החמים או הקרים עוברים בקירות, ואם הם מחוץ לצינור ניתן לראות זאת. כמובן, שנדרשת מיומנות רבה בעת הקריאה של המצלמה התרמית הזו.

סיב אופטי לזיהוי בעיות בתוך הצינור

טכניקה נוספת שמאפשרת לראות את המתרחש בתוך הצינור, ולאו דווקא מחוץ לו, היא סיב אופטי. זוהי מצלמה קטנה שמכניסים לתוך הצינורות הבעייתיים (גם אם הם קטנים מאוד) וכך ניתן לראות מה מתרחש בהם. שיטה זו יכולה לשמש גם כדי לאתר בעיות בצנרת הביוב בבית וצינורות נוספים.

מה עם שטחי החוץ?

בירושלים יש גם גינות פרטיות לבניינים, עם צנרת הממוקמת בשטחי החוץ. כמו כן, בתים פרטים גם הם מבוססים על מערכת צינורות חיצונית. אם יש דליפה בצנרת זו משתמשים בטכניקה אחרת.

מחדירים גז, המבוסס על חנקן ומימן, שאינו מזיק לסביבה, לתוך הצינורות הללו. לאחר מכן, ישנו מכשיר בעל חיישן שנועד לזהות את תנועת הגז בתוך הצינור. אם קיימת דליפה כלשהי אפשר למצוא אותה במהירות וכך לדעת היכן לחפור כאשר מבצעים את התיקון.

כל האיתורים הללו – על ידי המומחים של "האבחון"

את כל סוגי האיתורים לנזילות ברחבי הבית ובשטחי־חוץ תוכלו להזמין ישירות מאיתנו. אנו מגיעים למקום ומזהים את הדרך הטובה ביותר למצוא את מקור הבעיה. אם צריך, ניתן להשתמש במספר שיטות עד שמוצאים בדיוק היכן הצינורות הגורמים לנזילה.

לאחר מכן, מתבצע תהליך מקצועי של תיקון באמצעות פתיחה של הקירות או הרצפות רק במקום הדרוש. כך, אתם זוכים לתיקון מהיר, במחיר הרבה יותר משתלם מאשר תיקון שמתבצע ללא איתור מדויק באמצעים מכניים.

לסיכום, איתור נזילות בעיר ירושלים קל מאוד לבצע באמצעות טכנולוגיה מתאימה, שמתפתחת מדי שנה. חשוב להזמין חברה שמבצעת לא רק את האיתור אלא גם את התיקון לאחר מכן, כאשר ברור היכן יש לפתוח את הקירות או הרצפות לביצוע העבודה.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

יכול לעניין אתכם גם:

נזילות מים בהרצליה

נזילת מים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היפות והמאוכלסות, בעיר בתי אב רבים, נזילת מים בהרצליה יכולה להיות בעיה שכיחה בבתים ובבניינים. אם אתה נתקל בדליפת מים, נזילות

איתור נזילות ללא הרס

איתור נזילות לא הרס מתייחס לתהליך של זיהוי ואיתור נזילות. במערכות או מבנים שונים מבלי לגרום נזק למבנה או להפרעה לסביבה הסובבת. גישה זו משמשת בדרך

איתור נזילות קו ראשי 

איתור נזילות קו ראשי 

תהליך איתור וזיהוי נזילות בקווי אספקת מים ראשיים או בצנרת. זה חשוב מכיוון שדליפות בקווים ראשיים עלולות להוביל לאובדן מים משמעותי, הוצאות חשמל מוגדלות ופגיעה

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן