איתור נזילות במרכז – כך תבצעו אותו

איתור נזילות במרכז

אם אתם מחפשים חברה לצורך איתור נזילות במרכז – הגעתם לאתר הנכון. במאמר זה תוכלו לגלות את כל השיטות לגלות דליפות בקירות, בתקרה או אפילו בצינורות מחוץ לבית. למרבה המזל, בניגוד לעבר, היום יש אמצעים טכנולוגיים לבצע זאת. אנו משתמשים בשיטות כמו איתור במצלמה תרמית, סיב אופטי וטכניקות נוספות. כל זאת, כדי שתמצאו את הנזילה במהירות. ניתן ליצור עמנו קשר כדי לאתר נזילה אם אתם סובלים ממנה כרגע.

כשיש עובש בקיר

כיש עובש בקיר הבית, דייריו סובלים במספר היבטים שונים. מדובר במפגע אסתטי של ממש. כתמים חומים או אפורים שרק הולכים ומתרחבים. יתכן ומדובר בירוקת לא נעימה או בנקודות שמופיעות על הרצפה. לאורך זמן, העובש לא רק מתחיל להסריח אלא גם עשוי להוות סכנה בריאותית של ממש.

איתור נזילות במרכז במקרה של עובש

הדרך הטובה ביותר לאתר נזילה הגורמת לעובש הזה היא באמצעות מצלמה תרמית. זו מצלמה שמראה באופן ברור מה הטמפרטורה בכל חלק בקיר. אם מריצים מים חמים בצינורות, אפשר לראות מתי והיכן המים הללו דולפים מהצינור. אך מה עושים אם הנזילה אינה מגיעה מהצינור של המים החמים? ניתן להשתמש באותה שיטה גם עם מים קרים ולמצוא את מקור הבעיה.

איתור נזילות בשל סתימה

לפעמים, הנזילה מתרחשת בשל סתימה בתוך הצינור עצמו. המים נתקעים ומחפשים את דרכם החוצה. הלחץ נוצר בנקודות חיבור של מספר צינורות. יתכן גם שמדובר במערכת צינורות ישנה שנחלשה בשל הסתימה.
כדי לאתר נזילה כזו, אפשר להשתמש בטכניקה אחרת. כזו שנפוצה מאוד בעת איתור נזילות במרכז.
הטכניקה מבוססת על סיב אופטי לאיתור שמסוגל לעבור גם בצינורות הדקיקים ביותר בבית. הוא למעשה כולל מצלמה קטנה במיוחד, העוברת דרך הצינור ומצלמת את תוכנו. כך, ניתן לדעת לא רק היכן הבעיה, אלא גם את הגורמים לה. שיטה זו מהווה חלק בלתי נפרד מהאבחון של הבעיה.

תיקון התקלות לאחר השימוש באמצעים הדיגיטליים

לאחר שמשתמשים באמצעים הדיגיטליים הללו כדי לבצע איתור נזילות במרכז, אפשר להתחיל לתקן את התקלה. למשל אצלנו מדובר בשרברבים מקצועיים המבצעים את שני השלבים: אבחון ותיקון.
ישנן לקוחות המזמינים אותנו רק כדי לבצע רק את אחד מהשלבים הללו.
למשל, לפני רכישה של נכס, אם מעוניינים לגלות מה גורם לבעיית צנרת, דליפה או עובש, אנו מבצעים את האבחון. לאחר רכישת הנכס אפשר להתחיל לבצע את התיקונים הדרושים.

לסיכום, אם אתם כרגע סובלים מנזילה כלשהי בצנרת הבית, מבחינים בעובש או בניחוח כבד של לחות באוויר – אל תחכו. הזמינו שירותי איתור מקצועיים בכל מקום בארץ. נציגנו יגיעו עם הציוד המתאים ויוכלו למצוא את הליקוי בצינור. בנוסף, אנו מבצעים את אותם שירותי איתור גם בשטחי חוץ כמו גינות, מקלטים ועוד. לאחר שמוצאים את מקור הנזילה קל מאוד לתקנה ללא הוצאות מיותרות על חפירות או שבירה של קירות.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

יכול לעניין אתכם גם:

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות