זיהיתם רטיבות בקיר? 3 טעויות שלא כדאי שתבצעו

רטיבות בקיר

רטיבות בקיר יכולה להופיע ללא כל הכנה מוקדמת, ולתפוס אתכם לא מוכנים. הגורמים לרטיבות הם רבים ומגוונים, ולכן היא עלולה להופיע בכל דירה ועסק. מהסיבה הזאת חשוב שתבינו בדיוק כיצד נכון מצדכם לפעול בעת זיהוי רטיבות. לא מעט אנשים עושים טעויות שונות שעלולות רק להחמיר את המצב ולא לתקן אותו. אז מה אתם לא צריכים לעשות כאשר תגלו רטיבות? אנו עומדים להציג לפניכם 3 טעויות נפוצות שמוטב שלא תבצעו אותן. ככל שתעשו פחות טעויות כך יהיה קל במיוחד לתקן את הרטיבות. ככל שתעשו כמות גדולה של טעויות, כך המשימה תהפוך לבלתי אפשרית.

בואו לגלות עוד על איתור תשתיות

להעלים רטיבות בקיר על ידי צביעת הקיר

זה נכון שאם תצבעו את הקיר, למראית עין יהיה נדמה כי הרטיבות נעלמה. אך הרטיבות היא הרבה מעבר לסימנים שמופעים על הקיר. הרטיבות מגיעה מתוך הקיר, ואם לא תטפלו בה לא השגתם דבר. על מנת שתוכלו להעלים את הרטיבות לתמיד יהיה עליכם לזהות את מקור הנזילה. אם לא תטפלו בגורם שהביא את הרטיבות היא תופיע שוב תוך זמן קצר.

תנסו שלא להתעלם מסימני רטיבות

לעיתים רטיבות יכולה להיות במקום שאותו אף אחד לא רואה. במקרה כזה לא מעט אנשים פשוט נוטים להתעלם. ההתעלמות במקרה הזה היא הטעות הכי גדולה שתוכלו לעשות. התעלמות משמעותה החמרת המצב תוך זמן קצר. לא משנה היכן מופיעה הרטיבות ומה הגודל שלה, מוטב כי תזמינו איש מקצוע. כך תהיו בטוחים כי בתוך זמן קצר המצב לא צפוי לצאת מכלל שליטה. השליטה תניד תהיה בידיים שלכם, ואתם תקבעו מה לעשות.

בואו להתעניין בפתיחת סתימות

לא מנסים לתקן רטיבות בקיר באופן עצמאי

אפילו אם נדמה לכם שתוכלו לצלוח את המשימה, רטיבות מתקנים על ידי איש מקצוע. איש מקצוע שיכול לדעת כיצד לאתר את מקור הנזילה, ולהחזיר את המצב לקדמותו. אם תיקחו את האחריות על הכתפיים שלכם, זה עלול להסתיים באסון. לא רק שהרטיבות לא תיעלם, היא עשויה להיות משמעותית בהרבה ממה שהיא נראית כרגע.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

יכול לעניין אתכם גם:

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות