איתור נזילות במצלמה תרמית

יש לכם נזילה בבית? יש לכם רטיבות בקיר? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילות סמויות באמצעות מצלמה תרמית.

מה זה מצלמה תרמית?

מצלמה תרמית היא מכשיר טכנולוגי מתקדם שמאפשר לבעל המקצוע לאתר נזילות סמויות בצנרתה האינסטלציה שבתוך הקיר או מתחת למרצפות. המצלמה מסוגלת לזהות את הבדלי הטמפרטורה בקיר באמצעות אינפרה אדום. על גבי המסך של המצלמה מתקבלת תמונה תרמוגרפית שמאפשרת למאתר הנזילות לקבוע במדויק היכן נמצא מקור הנזילה בצנרת.

איתור נזילות במצלמה טרמית

מתי תצטרכו להזמין איתור עם מצלמה?

אתם תצטרכו להזמין שירות של מצלמה תרמית כאשר אתם מזהים סימנים מקדימים לנזילה בקיר, כגון רטיבות, עובש, שינויי צבע בקיר או נפיחות. במצב כזה, בעל המקצוע שמגיע אליכם יסרוק את האזור שעליו הופיעו התסמינים ויוכל לקבוע האם יש נזילה בצנרת הנסתרת.

בנוסף, מומלץ מאד להזמין בצורה יזומה את השירות כאשר אתם עומדים לרכוש דירה, במיוחד דירה ישנה מיד שנייה. במצב כזה, אתם תרצו לוודא מראש שאתם לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה ושצנרת הבית שלכם תקינה לחלוטין.

מה היתרונות של המצלמה התרמית?

היתרון המשמעותי ביותר של המצלמה התרמית בא לידי ביטוי בכך שהוא מייתר את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר על מנת לחשוף את הצנרת ולאתר את הנזילה. מכיוון שבאמצעות המצלמה מאתר הנזילות יוכל לקבוע במדויק היכן נמצא המוקד, הוא יוכל לשבור את הקיר בצורה נקודתית ולבצע תיקון מקומי.

אז אמנם צילום תרמי זו לא עבודה זולה במיוחד, אך אם תחשבו על התמונה בכללותה, זה ודאי ישתלם לכם לטווח הארוך מכיוון שהיא חוסכת לכם את הצורך בהוצאות על תיקונים של הקיר וכמובן בלא מעט לכלוך ובלגאן בבית.

איך מאתרים נזילה עם מצלמה?

במהלך העבודה, מאתר הנזילות יגיע אליכם הבית עם המצלמה ויסרוק את הקיר שבו הוא חושד בנזילה נסתרת. הוא יוכל להיעזר גם בגלאי לחות מיוחדת שיתריע בפניו היכן נמצא הקיר הלח. מאתר הנזילות ינתח את התמונה התרמוגרפית המתקבלת על המסך ויקבע היכן נמצא מוקד הנזילה.

בתום העבודה, מאתר הנזילות יפיק עבורכם דוח ממצאים הכולל את הכשלים אותם הוא איתר בצנרת, מה הגורם לנזילה, מה המורכבות שלה וכן הצעה לתיקון הצנרת ללא הרס. בשלב הזה אתם כבר תוכלו לדעת האם משתלם לכם לבצע תיקון נקודתי או אולי להחליף את הצנרת קומפלט, במיוחד אם מדובר בצנרת ישנה מברזל.

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן