איתור נזילות באמצעות גז

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? לא יודעים מה עושים? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילה באמצעות גז.

מתי תצטרכו לאתר נזילה באמצעות גז?

יתכן מאד ולא ידעתם על כך, אך בתוך הקירות של הבית שלכם ומתחת לרצפה מסתתרת צנרת המים של הבית. עם הזמן, כתוצאה מכשלים כאלה ואחרים או בלאי טבעי, מתרחשות נזילות בצנרת הסמויה הזו. מכיוון שמדובר בצנרת סמויה, סביר להניח שאתם לא תדעו כלל שיש לכם נזילה בבית, אלא אם כן ראיתם סימנים מקדימים של רטיבות בקיר או עובש.

במקרים כאלה, מומלץ מאד לא להזניח את התופעה על מנת שלא ייגרם נזק משמעותי לתשתית המבנה. לכן, מומלץ מאד להזמין שירות של איתור נזילה על מנת לעלות על מקור הנזילה ולתקן אותה. אחת הטכניקות המתקדמות והיעילות ביותר כיום לאיתור נזילה היא באמצעות גז, שיטה שמאפשרת לכם לאתר במדויק את מקור הנזילה בקלות ובמהירות.

איך מאתרים נזילה באמצעות גז?

לפני שמאתר הנזילות יתחיל בעבודת האיתור עצמה, הוא ירוקן את צנרת המים שלכם לחלוטין וימלא אותה בגז חנקן. אל דאגה, מדובר בגז ידידותי לסביבה ואין שום סכנה להשתמש בו. לאחר מכן, הוא יסרוק את צנרת המים באמצעות חיישן גז מיוחד על מנת לאתר את המוקד שבו נמצא הכשל. במוקדים בהם יש חורים בצנרת הגז ידלוף החוצה, החיישן יזהה את זה ויתריע בפני מאתר הנזילות על מוקד הנזילה.

בתום העבודה, מאתר הנזילות יפיק עבורכם דוח ממצאים הכולל פירוט של הכשלים בצנרת, האופי שלהם, המיקום וכמובן המלצה לתיקון. באמצעות הדוח והמצב של הצנרת, תוכלו לדעת מראש האם משתלם לכם לתקן את הנזילה או להחליף את הצנרת קומפלט. זה קורה בדרך כלל במקרים בהם ללקוח יש צנרת מים ישנה מברזל שפשוט לא משתלם לתקן אותה, מכיוון שהכשלים הם רבים.

מה היתרונות של איתור באמצעות גז?

היתרון המשמעותי של איתור נזילה באמצעות גז בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לבצע איתור מדויק ומייתר למעשה את הצורך בשבירה של הקיר או הרמה של המרצפות במקומות מיותרים. בנוסף לעובדה שהשימוש בשיטה הזו חוסך לכם המון בלגן ולכלוך בבית, הוא גם חוסך לכם המון כסף הכרוך בתיקון של הקיר לאחר תיקון הנזילה.

יתרון משמעותי של השיטה בא לידי ביטוי בכך שהיא מאד מדויקת וגם במידה ויש לכם מספר מוקדים של כשלים בצנרת, כלומר מספר מוקדים של נזילות, חיישן הגז יוכל לעלות עליהם בקלות ולהתריע על כך בפני מאתר הנזילות.

איך בוחרים מאתר נזילות מקצועי?

איתור נזילות באמצעו חיישן גז זה לא משחק ילדים והעבודה הזו חייבת להתבצע רק יל ידי בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור מאתר נזילות, ודאו שיש לו ניסיון רב בתחום ושמאחוריו יש רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שהזמינו ממנו את השירות.

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן