קורלטור

יש לכם נזילה סמויה בבית? לא מצליחים למצוא פתרון? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילה באמצעות קורלטור.

מה זה קורלטור?

הקורלטור הוא למעשה מחשב מיוחד המצויד בשתי אלקטרודות שהתפקיד שלהן הוא למדוד את כמות המים שדולפת מהצנרת וכן לנתח ולפענח רעשים של נזילה בצנרת. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שמסייעת לבעל המקצוע לאתר נזילות בצנרת מים סמויה, כזו שנמצאת מתחת לרצפה או בתוך הקיר.

איך מאתרים נזילה עם קורלטור?

את האלקטרודות של הקורלטור מחברים למעשה לשני הצדדים של מקטע הצנרת שבו חושד בעל המקצוע שיש נזילה. האלקטרודות הללו יוכלו לעזור לבעל המקצוע לאתר נזילות מהצנרת, תוך שהן מודדות כמויות של מים ומפענחות רעשים של נזילות מהצנרת. בעל המקצוע ינתח את כל הנתונים שהוא מקבל ויוכל לקבוע היכן נמצא במדויק מוקד הנזילה.

האלקטרודות הללו הן למעשה משדרים שאותם מציבים בנקודות שונות בצנרת. המשדרים הללו משדרים אותו למכשיר הקורלציה שתפקידו לבדוק את מיקום הנזילה באמצעות שידור אותות רדיו בגלים שונים על גבי צג המחשב.

מה היתרונות של איתור נזילה עם קורלטור?

בדומה לכלים טכנולוגיים מתקדמים אחרים לאיתור נזילות סמויות, גם היתרון של הקורלטור בא לידי ביטוי בכך שהוא פשוט מייתר את הצורך באיתור פיזי של הנזילה, הכולל ברוב המקרים שבירת קירות והרמה של מרצפות בבית או בחצר. בתוך כך, השימוש בקורלטור מאפשר לבעל המקצוע לאתר את מוקד הנזילות במיוחד ולחפור רק שם.

כתוצאה מכך, אתם למעשה חוסכים המון בלגן וכאב ראש שכרוך באיתור פיזי של הנזילה, כתוצאה משבירה של קירות והרמת מרצפות. מעבר לבלגן בבית, אתם כמובן חוסכים את ההוצאות הכרוכות בתיקון של הנזקים הלו. אז נכון, לא מדובר בעבודה זולה במיוחד, אך היא כמובן משתלמת לאור כל החסרונות באיתור פיזי של נזילה.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים את השירות?

לפני שאתם מזמינים שירות של איתור נזילה באמצעות קורלטור אתם חייבים לברר שמדובר במאתר נזילות שהוא לא פחות ממומחה בתחום. האמינו לנו, לא כל אינסטלטור שיש בידיו את המכשיר יודע לאתר את הנזילה בצורה מקצועית, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להיזהר ממנו.

ודאו שמדובר במאתר נזילות בעל ניסיון באיתור נזילות סמויות בכלל, ועבודה עם קורלטור בפרט. אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת וההמלצות על מאתר הנזילות שאתם מתכוונים להזמין, על מנת לוודא שמדובר בבעל מקצוע אמין שיודע את העבודה.

לפני שאתם סוגרים עם מאתר הנזילות, אל תתביישו לשאול את כל השאלות על העבודה וכיצד המכשיר הזה עובד. אחרי הכל, מאתר נזילות אמין זה בעל מקצוע שיהיה סבלני ויענה לכם על כל השאלות, גם אם הן קשות ומורכבות.

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן