איתור נזילות בצפון כחלק מבדיקת בית

איתור נזילה בצפון

הן לפני קנייה של דירה חדשה והן לפני רכישה של נכס יד־שנייה חשוב מאוד לבצע בדק בית. מדוע? משום שאם יש ליקויים עליכם להתריע עליהם לפני סיום ביצוע הרכישה. נכון, קיים חוק המאפשר בשנה הראשונה לדרוש מהקבלן לבצע את התיקונים הדרושים. זאת, עם אפשרות הארכה של תקופת האחריות לשלוש שנים נוספים על פי חוק המכר. לכן, רבים מזמינים איתור נזילות בצפון כחלק מבדיקה זו.

אך אם אתם כבר נמצאים בתוך החוזה, תתקשו מאוד להתמקח על ביצוע התיקונים עד תומם. במאמר זה תגלו מה חשוב לגלות ואיך עושים זאת.

בדיקת בית: הנזילות הנסתרות

הנזילות הנסתרות בבית עשויות לעלות לכם ביוקר. ראשית, עד שתגלו אותן הבית שלכם עשוי לעבור נזק בלתי הפיך.

דבר שיכול לגרום לשיפוצים נוספים בהמשך. בנוסף, הנזילה הזו יכולה לגרום לבזבוז מים וכמובן גם לחשבון מנופח. ביצוע איתור נזילות בצפון או בכל חלק אחר בארץ מסייע לאתר את התקלה

לכן, חשוב להזמין חברה כמו האבחון המתמחה באיתור של נזילות, הן בתוך הקיר והן בתוך הריצוף.

אם מדובר בבית פרטי כמובן שכדאי גם לבדוק אם יש אי אילו דליפות שאינכם מודעים אליהן מהגג. תתפלאו, אך גם בנכס חדש לגמרי עשויות להיות בעיות איטום לא נעימות.
כאשר מבצעים את הבדיקות הללו, משתמשים בציוד מקצועי. בין השאר ניתן להשתמש במצלמה תרמית, בציוד המנטר גז בצינור (בעיקר בצינורות מים בחוץ. אפשר גם לבחון באמצעות סיב אופטי צינורות קטנים יותר.

התשתיות במבנה

נושא נוסף שנבחן בכל בדיקת בית לפני רכישה הוא התשתיות בבניין. למשל, עשויה להיות בעיה בתשתית החשמל בעקבות חיבור לא תקין.
חברת החשמל שולחת נציג מטעמה בשלבים הראשונים לפני שהבניין מקבל אישור אכלוס, אך הבדיקה שלו היא כללית בלבד. יש לבצע בחינה מעמיקה של מערכת החשמל והגז בדירה כדי להגן באופן מיטבי הן על המבנה עצמו והן על הדיירים שיתגוררו בו.

בחינת יציבות המבנה

הידעתם כי סדקים קטנים יכולים להעיד על בעיה בבסיס המבנה. תקלה שעשויה להוביל להרס רב אם אינה מטופלת?
במהלך בדיקת בית מקצועית נבדק בסיס המבנה. אם יש מקלט בחלקו התחתון, הוא יבדק לעומק, הן מבחינת יציבות והן מבחינת האפשרות לאטמו כראוי.
אם יש ממ"ד בדירה, יתבצעו בדיקות דומות גם לממ"ד. מדוע? משום שהחוק במדינת ישראל מחייב כיום קבלנים להוסיף ממ"ד שיבטיח את בטיחותם של הדיירים במקרה חירום.

לסיכום, כיום נהוג לבצע בדיקת בית מדוקדקת ויסודית המשלבת מספר אספקטים חשובים.

החל מנזילות וכללה ביציבות המבנה. תוכלו להזמין את שירותי לאיתור של נזילות שונות וכך תוכלו לקנות את הבית ולעבור להתגורר בו ללא חשש.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

יכול לעניין אתכם גם:

נזילות מים בהרצליה

נזילת מים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היפות והמאוכלסות, בעיר בתי אב רבים, נזילת מים בהרצליה יכולה להיות בעיה שכיחה בבתים ובבניינים. אם אתה נתקל בדליפת מים, נזילות

איתור נזילות ללא הרס

איתור נזילות לא הרס מתייחס לתהליך של זיהוי ואיתור נזילות. במערכות או מבנים שונים מבלי לגרום נזק למבנה או להפרעה לסביבה הסובבת. גישה זו משמשת בדרך

איתור נזילות קו ראשי 

איתור נזילות קו ראשי 

תהליך איתור וזיהוי נזילות בקווי אספקת מים ראשיים או בצנרת. זה חשוב מכיוון שדליפות בקווים ראשיים עלולות להוביל לאובדן מים משמעותי, הוצאות חשמל מוגדלות ופגיעה

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן