איתור נזילות בדרום – כשחם מאוד

איתור נזילות בדרום

ימי הקיץ הארוכים חוזרים אלינו. הילדים, יוצאים לשחק בשמש, ובצהרי־היום הטמפרטורות גבוהות במיוחד. ממש כמו שאנו מזיעים, כך גם התשתיות שלנו בבית. הצינורות מתחילים להתרחב באופן טבעי ומתחיל להצטבר נזק. אחרי כמה שנים כאלה, בהם הצינורות מתרחבים בשעות היום, ומצטמקים בלילה, החומר ממנו הם עשויים מתחיל להיסדק. במיוחד אם מדובר בתשתית צנרת ישנה שאינה מותאמת לשינויים תכופים. איתור נזילות בדרום עשוי להיות מאתגר.
במאמר זה תגלו כיצד מאתרים את הנזילות הללו בזמן לפני שיגרמו לנזק נוסף, וכיצד אפשר לתקנן במהירות.

מדוע צריך להקדיש זמן לאיתור הנזילה?

לא תמיד ניתן לראות מייד את הנזילות. הצינורות ממוקמים בתוך הקיר, הרצפה, התקרה ואפילו שטחי־החוץ שלנו.
לכן, יש לפתוח את הקיר כדי למצוא מהיכן המים נוזלים אל מחוץ לצינור.
אך מה אם הייתה דרך לראות דרך הקירות. ממש כמו גיבורי על? בפועל, יש היום דרך לעשות זאת. כל שעליכם לעשות הוא לשכור את שירותיו של מאתר נזילות מיומן בעל מצלמה תרמית. המצלמה הזו תראה חיווי על גבי מסך, שמבוסס על הטמפרטורה של המים בתוך הקיר. אם זו טמפרטורה חמה או קרה, אין זה משנה. ניתן יהיה לראות את מסלול המים בתוך הקירות או הרצפות, ולזהות היכן המים עוזבים את הצינור. כמו כן ניתן לעשות בדק בית לפני קנייה ולמצוא נזילות כאלה.

בעיות בחיבורים בין הצינורות

ליקוי נפוץ נוסף שאפשר למצוא באמצעות מצלמה תרמית הוא בעיה בחיבור בין הצינורות. אם אתם מזמינים חברה לצורך איתור נזילות בדרום, יתכן והיא תגלה שהבעיה אינה בצינור עצמו. בעיות במחברים קל מאוד לפתור, משום שאין צורך לבצע החלפה של הצינורות עצמם.

צרו קשר למציאה של נזילה כזו.

שימוש בגז לאיתור נזילות במתחמי־חוץ

בדרום ישנם לא מעט בתים פרטיים. בבתים אלה עשויה להיות בעיה נוספת. התרחבות של צינורות במתחמי חוץ שגורמת לסדקים בצינור.
את הבעיה הזו לא ניתן לאתר באמצעות מצלמה תרמית, אלא יש להשתמש בטכנולוגיה אחרת.
מחדירים גז לצינורות החיצוניים, באופן שלא פוגע בעתיד באספקת המים. זהו אינו גז שפוגע בסביבה. מדובר בשילוב של מימן וחנקן, אותם ניתן לאתר באמצעות חיישנים מתאימים. האינסטלטור מכוון את המכשיר ומזהה היכן נמצאים הצינורות מתחת לאדמה. הוא מאתר את הנזילה, ויכול לדעת בדיוק היכן לחפור כדי לתקנה.

ביצוע התיקון

ביצוע התיקון לאחר איתור נזילות בדרום הרבה יותר קל. זאת משום שיודעים בדיוק היכן לבצע קידוחים וחפירות בלי לגרום לנזק נוסף.
כמובן, שכאשר מדובר בפתיחה של הקיר יש לקחת בחשבון תשתיות נוספות בבית כמו חוטי חשמל או צנרת הגז. בחוץ יש להתחשב במגוון רחב של תשתיות כמו קווי הביוב ואפילו הסיבים האופטיים המשמשים לחיבור לאינטרנט.
לכן, כדאי להזמין חברה מקצועית, המתמחה בשירותים של איתור נזילות ברחבי הארץ וכמובן גם בערים באזור הדרום. תוך זמן קצר תדעו בדיוק היכן הנזילה, ונציגי החברה המנוסים יוכלו לתקנה ללא קושי.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

יכול לעניין אתכם גם:

נזילות מים בהרצליה

נזילת מים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היפות והמאוכלסות, בעיר בתי אב רבים, נזילת מים בהרצליה יכולה להיות בעיה שכיחה בבתים ובבניינים. אם אתה נתקל בדליפת מים, נזילות

איתור נזילות ללא הרס

איתור נזילות לא הרס מתייחס לתהליך של זיהוי ואיתור נזילות. במערכות או מבנים שונים מבלי לגרום נזק למבנה או להפרעה לסביבה הסובבת. גישה זו משמשת בדרך

איתור נזילות קו ראשי 

איתור נזילות קו ראשי 

תהליך איתור וזיהוי נזילות בקווי אספקת מים ראשיים או בצנרת. זה חשוב מכיוון שדליפות בקווים ראשיים עלולות להוביל לאובדן מים משמעותי, הוצאות חשמל מוגדלות ופגיעה

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן