איתור נזילות בחיפה – מוצאים בקלילות

איתור נזילות בחיפה

לאורך השנים האחרונות לא מעט לקוחות שאלו אותנו – "מה הסוד שלכם? אם אתם מוצאים את הנזילות כל כך מהר?". התשובה שלנו היא תמיד – שילוב של טכנולוגיה ומיומנות. כאשר לקוח מזמין אותנו לפרויקט של איתור נזילות בחיפה, למשל, אנו לוקחים זאת ברצינות רבה. אנו יודעים שכל יום שהנזילה פעילה המבנה שלו נמצא בסכנה לבלאי ושחיקה לטווח הקצר והארוך. גלו במאמר קצר זה איך אנו מוצאים את הדליפות.

מה הסימנים הראשונים לנזילה?

הידעתם כי כבר בימים הראשונים שיש נזילה בבית אתם יכולים להיות מודעים לה? לחץ המים שלכם בצינורות עשוי לרדת. כמו כן תהיה תחושה שהאוויר בחדר גדוש בלחות.
ככל שעובר הזמן יהיו עוד סימנים לנזילה הזו. חשבון מים גבוה יותר, עובש שמצטבר על הקירות ואפילו צליל של טיפות מים שאינו פוסק. אם הנזילה היא מעליכם, על התקרה יופיעו כתמים חומים שמעידים על חדירה של מים לשכבות החיצוניות שניתן לראות.

איתור נזילות בחיפה – איך אנו מוצאים נזילות נסתרות

ישנן פעמים שהנזילה היא נסתרת. לא מצליחים למצוא את מקורה וכמובן לא יכולים לאתר את הצינור הלקוי. במקרה זה אנו משתמשים בשתי טכנולוגיות חשובות. הראשונה היא מצלמה תרמית, שמראה באמצעות חיווי צבעוני קור וחום. כאשר מריצים בצינורות מים קרים או חמים ניתן לראות את המסלול שלהם ולזהות אם חודרים מים לקירות, מתחת לרצפות או אפילו לתקרה.

הטכנולוגיה השנייה שבה אנו עושים שימוש בעת איתור נזילות בחיפה היא סיב אופטי. היא מיועדת לזיהוי נזילות או סתימות בתוך צינורות דקים. באמצעות צילום של פנים הצינור ניתן לזהות את הליקויים בו – וכמובן לתקנם במהירות.

לסיכום, אם אתם חוששים שיש נזילה בבית, אתרו אותה במהירות. זאת באמצעות הטכנולוגיות החדישות ותוכלו לתקנה ולחזור לשגרה.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

יכול לעניין אתכם גם:

נזילות מים בהרצליה

נזילת מים בהרצליה

הרצליה היא אחת הערים היפות והמאוכלסות, בעיר בתי אב רבים, נזילת מים בהרצליה יכולה להיות בעיה שכיחה בבתים ובבניינים. אם אתה נתקל בדליפת מים, נזילות

איתור נזילות ללא הרס

איתור נזילות לא הרס מתייחס לתהליך של זיהוי ואיתור נזילות. במערכות או מבנים שונים מבלי לגרום נזק למבנה או להפרעה לסביבה הסובבת. גישה זו משמשת בדרך

איתור נזילות קו ראשי 

איתור נזילות קו ראשי 

תהליך איתור וזיהוי נזילות בקווי אספקת מים ראשיים או בצנרת. זה חשוב מכיוון שדליפות בקווים ראשיים עלולות להוביל לאובדן מים משמעותי, הוצאות חשמל מוגדלות ופגיעה

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות דילוג לתוכן