איתור דליפות מים – כך הוא נעשה

איתור דליפות מים

פעמים רבות שואלים אותנו מדוע צריך להשתמש בשירותים של איתור דליפות מים, אם ניתן לראות את הרטיבות בקיר. הסיבה לכך היא שלא כל נזילה מגיע מיד לפני השטח. היא מתחילה מתוך הקיר ויכול להיות שרק אחרי שגרמה לנזקים רבים תראו אותה. רק לאחר שבעלי בתים רואים את הנזילה הם מתחילים לפעול – ולכן קיים זמן רב בין האיתור לבין התיקון. לכן, יותר נכון, כאשר מתחילים להרגיש סימנים כמו עובש או אף מספר טיפות המעידות על רטיבות בתקרה – להזמין שרברב עם מצלמה תרמית.

סריקה מהירה – לאיתור הבעיות

לסריקה של הבית באמצעות מצלמה תרמית יש מספר יתרונות. הראשון הוא המהירות הרבה שבה אפשר למצוא את הבעיה. מספיקה סריקה אחת של כל הבית כדי לדעת אם יש בעיה. האם יש הבדלי טמפרטורות במקומות בקיר או התקרה שבהם לא אמורים לזרום מים? גילוי נזילות תרמי באמצעות מצלמה הוא תהליך מקיף. המצלמה הזו עוברת חדר חדר ומוצאת את המקומות שבהן הדליפה חודרת למבנה.

איתור דליפות מים – כמה עולה השירות?

כאשר חושבים על עלות הסריקה, כדאי לקחת בחשבון את האלטרנטיבה. האם אתם מעדיפים לפתוח את הקיר, התקרה או הרצפה רק כדי למצוא את הצינור הבעייתי? עלות של שיפו עולה יותר מהזמנה של סריקה מקצועית עם ציוד מתאים. בנוסף, הזמן שיקח למצוא ולתקן את התקלה בדרך טכנולוגית יהיה קצר יותר. מלבד זאת, יתכן ותמצאו גם דליפות שלא ידעתם על קיומן כי עדיין לא הגיעו לפני השטח.

אל תמתינו – הזמינו היום את שירות האיתור

לסיכום, אם אתם חושדים שיש דליפה בבית, אל תמתינו. הזמינו באופן מיידי את השירות של איתור הדליפות. מדוע? משום שאם לא מבצעים איתור דליפות מים בזמן הן יכולות לגרום לנזק ארוך טווח.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

יכול לעניין אתכם גם:

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות