איתור נזילות בצנרת תת קרקעית

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית

אחת הנזילות שהכי קשה לאתר היא נזילה בתוך צינור שממוקם מתחת לאדמה. הסיבה לכך היא כפולה. ראשית, לא ניתן לראות סימנים חיצוניים מעל לאדמה (אם לא מדובר בכמות גבוהה של מים שמגיעה אל פני השטח). שנית, הנגישות לצינור אינה פשוטה. לכן איתור נזילות בצנרת תת קרקעית מהווה אתגר של ממש עבור אינסטלטורים. למרבה המזל יש חברות שמתמחות בדיוק בתחום הזה. גלו כיצד התהליך מתבצע ומה צריך להביא בחשבון כאשר בוחרים מאתר נזילות.

אמצעים טכנולוגיים העומדים לשירותינו

הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד כיום מחיינו. אנו משתמשים בה לביצוע קניות, לעדכוני חדשות ואפילו לתיקון הרכב. גם בתחום של איתור נזילות בצנרת תת קרקעית משתמשים באמצעים טכנולוגיים שונים כדי למצוא את הסתימה שגרמה לנזילה, חריץ בצנרת או שבר משמעותי.

חשוב לדעת כי לא מספיק למצוא חברה עם ציוד מתאים לצורך איתור נזילה. אלא, יש לדעת כיצד לתפעל אותו ואיך להפיק את התוצאות באמצעותו.
הבדיקה מתבצעת באמצעות מצלמה תרמית, סיבית אופטיים ועוד, ומעניקה תמונה מלאה על מצב הצינור. דמיינו כאילו איש זעיר נכנס לצינור ומסוגל לתעד אותו בזווית של 360 מעלות. מתוך המידע המופק ניתן לזהות את הכשלים בצינור ולבצע את התיקון באופן מדויק.

למה לא כדאי פשוט לחפור את הצינור?

צינור תת קרקעי יכול להתפרש על שטח של עשרות קילומטרים. לכן, אם לא מזהים בדיוק היכן נמצאים הכשלים בצינור עשויים להוציא הון עתק על ציוד חפירה וזמן מיותר על איתור הנזילה. התהליך יכול להתבצע כחלק מתהליך בדק בית ולכן למשך איתור הנזילה לפני הקנייה יש חשיבות רבה.
לצורך איתור נזילות בצנרת תת קרקעית עדיף להסיק חברה שמתמחה בכך. כיצד תמצאו את החברה הזו?

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית – בחירת חברה לאיתור הנזילה

ישנן מספר חברות בארץ העוסקות באיתור נזילות. כאשר אתם בוחרים את החברה כדאי למצוא בעלי ניסיון בתחום, המתמחים באיתור וכן תיקון של נזילות. בנוסף לכך לכך, חשוב למצוא אדם אמין עם המלצות שיעניק לכם שירות מא' ועד ת' ויוכל למצוא את הנזילה.

בדיקה של תחומי התמחות באתר החברה

הדרך הכי טובה היא לקרוא מאמרים באתר של החברה, ולראות אם זו ההתמחות שלה. לעתים, חלק מהשרברבים מצרפים את איתור הנזילות כחלק מסל השירותים שהם מספקים. אך, הם אינם מתמחים בתחום. ברגע שמצאתם חברה מומחית תוכלו להעזר בה למצוא את הנזילה וכמובן גם לתקנה.

לסיכום, איתור נזילה בצנרת תת קרקעית יכול להיות מאתגר אם אין ברשותכם את הטכנולוגיה המתאימה. כדאי לשכור חברה בעלת וותק וניסיון בתחום וכך תוכלו ליהנות מתוצאות מקסימליות.

שתפו אותנו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

יכול לעניין אתכם גם:

לייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות